Jak przeżyć rok bez grypy czy przeziębienia

Nie byłoby to miłe, aby przeżyć rok bez przeziębienia czy grypy? Chociaż zazwyczaj nie zagrażają one życiu, to mogą sprawiać spory dyskomfort. Niepotrzebnie, ponieważ w dużej mierze przeziębieniu czy grypie można zapobiec.

W tym roku nie musisz zachorować na grypę, również mógłbyś uchronić się przed przeziębieniem, gdybyś tylko stosował olejek oregano Oreganol P73 jako pewny, przeciwwirusowy środek!

Zarówno olejek jak i susz ziołowy wykazują przeciwwirusowe właściwości, mówiąc inaczej są w stanie bezpośrednio atakować wirusy. Co więcej, poprzez usprawnienie funkcji białych krwinek oraz poprawę pracy ukł. limfatycznego, podnoszą one antywirusowe mechanizmy obronne organizmu.

Olejku dzikiego oregano, jako lekarstwa na pospolite przeziębienie, używa się już od czasów starożytnych. Wykazuje on działanie zarówno na wirusy wywołujące przeziębienie, jak i na różne uporczywe, towarzyszące mu syndromy. Stosując olejek można uwolnić się od uporczywych dolegliwości towarzyszących przeziębieniu takich jak cieknący katar, dreszcze, ból gardła, ból ucha, kaszel, bóle mięśniowe, gorączka, zmęczenie oraz zapalenie zatok. Zasadniczo olejek z dzikiego oregano jest cennym remedium na popularne przeziębienie.

Olejek z dzikiego oregano jest również bezcenny w leczeniu czy zapobieganiu grypie. Jest zdecydowanie lepszy niż szczepionka przeciw grypie – nie wywołuje skutków ubocznych. Mało znany jest fakt, iż szczepionki przeciw grypie mają działania uboczne, z których niektóre zagrażają życiu.

Opis przypadku z relacji dr. Cass Ingrama:

Drogi mi przyjaciel zaczepił się przeciw grypie. W przeciągu kilku miesięcy rozwinęło się u niego zaburzenie pracy serca, objawiające się krótkim oddechem, wyczerpaniem, bólami w klatce piersiowej. Doprowadziło to do zawału serca. Przedtem nie cierpiał na żadne dolegliwości związane z sercem, ani w jego rodzinie nie było przypadków zachorowań na serce. Lekarz poinformował go, że jest jednym z setek ludzi, u których rozwinęło się dziwne zaburzenie pracy serca: syndrom degeneracji mięśnia sercowego. Lekarz winą obarczył szczepionkę przeciw grypie.

Sposób dawkowania olejku Oreganol P73 w przypadku infekcji według dr. Cass Ingrama:

Zażywamy codziennie. W przypadku ataku przeziębienia czy grypy, zwiększamy trzykrotnie dawkę, aż do ustąpienia objawów. W ciężkich przypadkach aplikujemy olejek oregano częściej, dwie krople olejku oregano co godzinę. Dodatkowo, dla złagodzenia objawów kataru, można olejek inhalować.